Wymarzonagra.pun.pl

Lubisz błąkać w obłokach z gier? Jeżeli tak to to forum jest dla ciebie!!!


#1 2011-02-18 17:02:59

 domix98

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-02-18
Posty: 7
Punktów :   

Pomysł na grę.

Moim pomysłem który wpadł mi do głowy wczoraj jest symulator narciarski, a dokładniej jazda na nartach na Słowacji. Dla niektórych pomysł ten wyda się nudny ale wyjaśnię na czym by to miało polegać. Była by to gra z widokiem z pierwszej osoby (widziana pod czas prawdziwej jazdy) lub z trzeciej osoby (z za pleców). Myślę, że gdyby gra była dopracowana to była by bardzo grywalna nie tylko przez zapalonych narciarzy ale też przez osoby które z nartami nie mają nic wspólnego. Akcja rozgrywała by się na kilku słowackich górkach (Liptovska Teplicka, tatrzańska lomnica, lucivna itd.).
Najważniejszymi atutami takiej gry były by:
1.Fizyka jazdy.
2.Wysoki poziom trudności.
3.Dobrze dopracowane górki.
4.Zmienne warunki pogodowe.
5.Bardzo dobry dźwięk.
6. Tryb multiplayer.

Bardzo ważne jest na jakich konsolach będziemy mogli zagrać. Na pewno wersja na XBOX360 będzie lepsza niż na PC, ponieważ sterowanie grzybkami byłoby łatwiejsze niż na strzałkach. Najlepsze co by mogło się stać było by wyjście tej gry na kinnecta (gracz przed dużym ekranem pochylony zupełnie jak na nartach mógłby się poczuć jak na prawdziwej górce).
Tak ważny będzie stopień trudności ponieważ inne atuty wciągną gracza do gry, a przez to zapewni mu to rozrywkę na wiele godzin.

Osobiście dodałbym też samouczek który wyglądałby jak prawdziwa szkółka narciarska (i znów do odpowiednich ruchów rękami czy nogami najlepszy byłby pad).

Dla urozmaicenia gry dodał bym też parę mini gierek jak wjazd na Lomnicki Szczyt czy też jazda ratrakiem.

Mam nadzieję, że pomysł się podobał (chyba, że ktoś nie doczytał do końca, sorry rozpisałem się ) i proszę abyście go skomentowali.

Offline

 

#2 2011-02-19 17:03:01

lukas

Nieśmiały marzyciel

Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pomysł na grę.

bardzo fajnie, 3D GameMaker i do dzieła.

Offline

 

#3 2011-02-22 11:52:52

 domix98

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-02-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pomysł na grę.

dzięki za opinie Łukasz ale raczej nie o to mi chodziło. Nie sondzę że dał bym radę stworzyć sam taką grę ale przy pomocy was (użytkowników) (na razie tylko ciebie) uda nam się stworzyć taką grę.

Offline

 

#4 2011-02-22 11:56:22

 domix98

Administrator

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-02-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pomysł na grę.

Opcją jest też podanie dobrze dopracowanego pomysłu jakiejś znanej firmie produkującej gry to może by się taki pomysł spodobał i został by zrealizowany.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.zgs-asg.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.radioalfa.pun.pl